• HK Bulut Nedir?

  HK Bulut, bilişim dünyasının en güncel veri erişim teknolojisi olan bulut bilişim (cloud computing) teknolojisinin Hakediş programına uyarlanmış halidir.

 • İnternetten Nasıl Çalışıyor?

  Programınız uluslararası standartlarla korunan "HK Bulut Veri Merkezi" üzerinde çalışmaktadır. Siz sadece internet üzerinden programa login olup, dilediğiniz yerden bağlanıp çalışmalarınızı özgürce yapabilirsiniz.

 • Neden Bulut Teknolojisi?

  Hem internetin sunduğu "mobil" avantajlardan faydalanmanız hem de windows arayüzünün sağladığı "üretkenlik" ve "hızdan" faydalanmanız için bu teknolojiyi seçtik.

 • Kurumsal Açıdan Faydaları Nelerdir?

  Program yüksek güvenlik ve performans özelliklerine sahip Microsoft SQL Server Veritabanı sunucuları üzerinde çalışır. Sunucu kurulması, işletilmesi, verilerinizin bakımı, yedeklenmesi ve güvenliği için ayrıca yatırım ve işletme giderleri yapmamış olursunuz. Birden fazla coğrafi lokasyondaki kullanıcılarınız (Örneğin kamu kurumlarındaki taşra teşkilatı) aynı veriler üzerinde rahatlıkla çalışabilir. Herhangi bir ek ayarlama ve işlem gerektirmez.

 • Kamu Kurumlarına Özel Çözümleriniz Var mı?

  Evet. Kamu kurumlarının ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz çok özel çözümlerimiz mevcuttur. Öncelikle HK Bulutun ölçeklenebilir yapısı sayesinde ister "1" ister "1.000" kullanıcı olsun her türlü ihtiyaca uygun maliyetlerle cevap verebilmekteyiz.

  AMP Yazılımın bir servis olarak sunduğu "HK Bulut Veri Merkezi" hizmetini her yıl cüzi bir rakamla kiralayabilirsiniz. Bu sayede sunucu maliyeti, veritabanı ve işletim sistemleri, bakım, yedekleme ve güncellenme gibi ilk yatırım ve işletme giderlerinden kurtulmuş olursunuz.

  HK Bulut sistemi "Uygulama Sanallaştırma" (Application Virtualization) senaryoları ile tam uyumludur. HK bulut sistemini kendi altyapıları üzerinde kullanmayı düşünen kurumlarımız bu alanda uzmanlaşmış IT personelimiz her türlü bilgi ve teknik desteği sunmaktadır.