• HK Yönetici Nedir?

  Bildiğiniz gibi Hakediş Kurumsal çok kullanıcılı kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirildi. Özellikle çok sayıda birimle veya farklı coğrafik bölgelerde çok sayıda kullanıcıya sahip kurumlar için hakediş ve yaklaşık maliyet verilerinin izlenmesi ve bu veriler üzerinden takip ve analiz yapılması son derece önemlidir. HK Yönetici size bu verileri istediğiniz şekilde kullanmanıza ve raporlayabilmenize imkan tanır.

 • Ne Kadar Güvenli?

  HK Yöneticide gizlilik gerektiren bilgiler görüntülenmez. Bu bilgilerin hangileri olacağına ise kurum kendisi karar verir. Başka bir deyişle HK yönetici kurumun ihtiyaç ve gizlilik taleplerine uygun olarak kuruma özel hale getirilebilir.

  HK Yönetici bağımsız bir web uygulamasıdır. Sisteme sadece kurumda yetki verilen kişiler giriş yapabilir.

 • HK Yönetici ile Neler Yapılabilir?

  Halihazırda devam etmekte olan işlerinizin gerçekleşen ve kalan hakediş tutarlarını görebilirsiniz.

  İşlerin gerçekleşme oranlarını ve ilerleme yüzdelerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

  İl, Bölge, Daire, Şube... bazında hazırlanan yaklaşık maliyet ve hakediş dosyalarını ve özet bilgilerini görebilirsiniz.

  Biriminizin yıllık faaliyet raporlarında yer alacak rakamsal verileri ve analizleri oluşturabilirsiniz.

  Kurumunuzun web sayfasından "Devam eden inşaat yatırımlarımız" veya "Büyükşehir çalışıyor" gibi başlıklar altında İl-İlçe-Bölge bazında devam eden işlerinizi (işin adı, sözleşme bedeli, yüklenici adı, işin bitim tarihi... gibi bilgilerle) yayınlayabilirsiniz.