AMP Hakediş Kurumsal Programı Kurumsal Özellikleri

 • Tam Kurumsal Çözüm

  Tam Kurumsal Çözüm

  Açılan tüm dosyalar Microsoft SQL Server veritabanı sunucusu üzerinde tutulur. Kullanıcıların programa giriş-çıkışları ve yaptıkları işlemler (proje silme, yeni proje açma... gibi) günlük olarak kayıt altında tutulur. Yetkisiz kullanıcıların ağ üzerinden program verilerine erişmesi, yaklaşık maliyet bilgilerinin deşifre olması gibi durumlar ortadan kalkar.

 • Tek Noktadan Yönetim

  Tek Noktadan Yönetim

  Kullanıcı bilgisayarlarının her birine ayrı ayrı kurulum yapmaya, güncelleme aldırmaya, her bilgisayarda kilit (usb doungle) kullanmaya gerek kalmaz. Lisans takibi, güncelleme, veri bakımı ve yedekleme işlemleri tek noktadan zahmetsizce yürütülür.

 • Birim Bazında Çalışma

  Birim Bazında Çalışma

  Kurumun organizasyon yapısına uygun olarak Müdürlük>Daire>Şube bazında birim tanımlamaları yapılabilir. Kullanıcılar her birimin altında açılabilir. Bu sayede her kullanıcı sadece kendi birimine ait dosyalar üzerinde çalışabilir.

 • Klasörlerle Çalışma

  Klasörlerle Çalışma

  Bir birim altında birden fazla proje klasörü açılabilir. Proje klasörleri örneğin yıllara göre veya işin niteliğine göre kategorilere ayrılabilir (2013 yılı, 2014 yılı... projeleri veya Okul Binaları, Park ve Bahçeler, Asfalt Onarım... işleri gibi) Projeler, klasörler arasında sürükle-bırak yöntemiyle taşınabilir.

 • İş Grubu Bazında Yetkilendirme

  İş Grubu Bazında Yetkilendirme

  Kullanıcılar proje - iş grubu bazında yetkilendirilebilir. Örneğin bir personelin, aynı projede "İnşaat iş grubu" üzerinde çalışabilirken "Tesisat iş grubunu" görememesi sağlanabilir. Bu özellik sayesinde hem yaklaşık maliyetin gizliliği sağlanır hem de yetkili olmayan kullanıcıların farklı iş gruplarında düzenleme yapmaları engellenmiş olur.

 • Kullanıcı Rollerini Belirleme

  Kullanıcı Rollerini Belirleme

  Programda hazır yetki seviyelerinden birini seçebilirsiniz. Programdaki kullanıcı rolleri "Metrajcı", "Standart Kullanıcı" ve "Proje Yöneticisidir". Dilerseniz her kullanıcıya ayrı roller de tanımlayabilirsiniz. Hakediş Kurumsalda kullanıcının hangi pencerelerde hangi işlemleri yapabileceği ve hangi raporları alabileceğini dahi belirlemek tamamen sizin elinizde.

 • Tek Pencerede Nakliye Hesabı

  Tek Pencerede Nakliye Hesabı

  Nakliye metrajı ve nakliye analizlerini tek pencerede gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye hesabına etki eden eksi bilgiler (örneğin bir pozun analizinde ve birim fiyatlarındaki eksiklik) bu durum otomatik olarak tespit edilir ve program kullanıcıyı uyarır.

 • Metraj – Mahal Listesi Entegrasyonu

  "Metraj – Mahal Listesi" Entegrasyonu

  Hakediş Kurumsalda mahaller üzerinden direkt miktar girişi yapabilirsiniz. Artık metrajı ayrı bir yerde, mahalleri ayrı bir yerde girmek zorunda değilsiniz. Mahallerin altına Normal Metraj, Profil Metrajı, Demir Metrajı ve Tesisat Metrajı girebilmeniz mümkün. Ayrıca projeden bağımsız hazır mahal listeleri kullanabilirsiniz. Sıkça kullandığınız mahal listelerini şablon olarak kaydedip, rahatlıkla her projenizde kullanabilirsiniz.

 • Sihirbaz Mantığında İlerleme

  Sihirbaz Mantığında İlerleme

  Hakediş Kurumsalda yeni açtığınız bir projede "adım adım" ilerleyerek sonuca ulaşabilirsiniz. Program sırasıyla yapmanız gereken işlemleri karşınıza getirir ve son aşamaya kadar gerekli uyarıları vererek (örneğin miktar girmeyi unuttuğunuz pozlar, birim fiyatı olmayan pozlar, nakliye hesabındaki eksiklikler... gibi) işinizi kolaylıkla bitirmenize yardımcı olur.

 • Basamak Sayısı ve Yuvarlama İşlemleri

  Basamak Sayısı ve Yuvarlama İşlemleri

  Hakediş Kurumsalda miktar sütunlarında virgülden sonra kaç hane gösterileceği matematik standartlarına göre gelir. Örneğin m=1,0 m2=1,00 m3=1,000 gibi. Buna ilaveten analiz, pursantaj, miktar hesapları... gibi hesap pencerelerinde virgülden sonra kaç basamak yani ne kadar hassasiyette işlem yapılacağını programda belirtebilirsiniz. Bu sayede çok büyük tutardaki işlerde yuvarlamadan kaynaklanan farklar en aza indirgenmiş olur.

 • Fark Yaratan Bazı Özellikler

  Fark Yaratan Bazı Özellikler

  Program sizi hatırlar. Kullandığınız pencerelerin boyutlarını, sütun ve satır genişliklerini sizin için saklar. Daha sonra tekrar girdiğinizde bunları yeniden ayarlamakla uğraşmazsınız.

  Giydirilebilir modern arayüz özelliği ile aşina olduğunuz renk düzenlerini programda uygulayabilirsiniz.

  "Tip Proje" özelliği ile çok sayıda benzer içeriklerde ihale edilecek projeleri programda hızlıca oluşturabilirsiniz.

  "Personel Havuzu" özelliği ile her defasında isim yazmak yerine, daha önceden havuza eklenmiş personellerden seçim yapılabilirsiniz.

 • Ürün Broşürü

  Ürün Broşürü

  Ürün broşürünü e-broşür formatında incelemek için buraya tıklayınız