AMP Hakediş Kurumsal Programı Teknik Özellikleri

 • Güvenlik

  Güvenlik

  Hakediş Kurumsalda güvenlik iki ana bölümde ele alınmıştır. Birincisi sistem güvenliği diğeri ise kullanıcı güvenliğidir.

  Sistem güvenliği konusunda, kişi ve kurumlar için en değerli varlık olan veri’nin kullanılması ve güvenli bir şekilde saklanmasında başrol veritabanı yazılımındadır. AMP Yazılım olarak araştırmalarda -en güvenilir veritabanı*- seçilen Microsoft SQL Server’ı tercih ettik. Microsoft iş ortağı olan AMP Yazılımın geliştirdiği kurumsal iş uygulama yazılımlarında, hedeflediğimiz güvenlik özelliklerine Microsoft SQL Server ile ulaştık.

  Kullanıcı güvenliği açısından bugüne kadar hiçbir hakediş programında görülmemiş özellikler sunulmaktadır. Birim bazında, proje bazında, iş grubu bazında hatta pencere bazında yetkilendirme sadece Hakediş Kurumsalda bulunmaktadır. Zaten adında "kurumsal" geçen bir yazılımdan da bu detayda güvenlik özellikleri beklenilmesi gerekirdi. Kullanıcı grupları ve rollerini belirleme özelliği ile (metrajcı, standart kullanıcı, yönetici... gibi ) kullanıcı güvenliği açısından her türlü detay düşünüldü.

  *ABD’de bulunan National Institute of Standards and Technology (NIST) adlı kamu kurumunun 2002-2010 yılları arasında yaptığı araştırma sonuçlarına göre

 • Hız

  Hız

  Hakediş programından ne beklenir? Önce "doğru" hesap yapması sonra da "hızlı" çalışıyor olması. Öyle ya yüzlerce projede, on binlerce poz arasında kasmadan, takılmadan hızlı işlem yapmayı kim istemez ki?

  İşte bu talebinizi dikkatle değerlendirdik ve Hakediş Kurumsal gibi yüklü ve kapsamlı bir iş uygulamasını sınırlarını zorlayarak test ettik. Ortaya çıkan sonuç şu oldu: Ortalama bir network alt yapısı ile hiç takılmadan tıpkı masaüstündeki gibi hızlı çalışabileceğiniz bir program geliştirdik.

  AMP Yazılımın bugüne kadar geliştirdiği tüm hakediş programlarında hız konusunda 1 numara olduğunu zaten biliyordunuz. Şimdi Hakediş Kurumsal ile network ve internet tabanlı yeni teknolojilerde de hız konusunda en iyisi AMP!

 • Performans

  Performans

  Bu kadar hızlı bir programa yüksek performans yakışırdı. Onu da yaptık!

  Nasıl oluyor da Hakediş Kurumsalda yüzlerce kullanıcı aynı dosya üzerinde çalışabiliyor? Üstelik hiç çakışmadan ve takılmadan? Mükemmel performans için kod ve veritabanının uyumu şüphesiz ki en önemli etken.

  AMP Yazılımın sektörde 20 yılı aşkın tecrübesiyle geliştirdiği Hakediş Kurumsal performans konusunda tüm beklentilerinizi karşılayacak.